Əlaqə: +994 50 555 18 18
İş saatları: 1-5- ci günlər. 9:00-19:00, 6 ci gun 9:00 - 14:00
Elan ver
Salam. menzil kiraye verilir. Menzil bakixanov qesebesi stansiya deyilen yerde yelesir. Menzilin etrafinda Supermarketler mektebler baxcalar yerlesir.
450 AZN
Nefçilər metrosuna yaxınlığında,Praqa Restoranın arxasında,İnterturanın yaxınlığı 5 mərtəbəli binaın 3- cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 45 kv olan 1 otaqlı əşyalı mənzil kirayə verilir......Mənzil yüksək səviyyəli təmir...
400 AZN
Təmiri yaxşıdır,yaşamaq üçün bütün şəraiti-mebel və avadanlıqları -mətbəx mebeli,dəhliz mebeli,paltaryuyan,soyuducu,kondisioner,yataq mebeli,uşaq mebeli,qonaq otağı dəsti və.var.Qaz,işıq,su,internet daimidir.İstilik sist...
500 AZN
Nefçilər metrosuna yaxınlığında,Poçtun binasında 9 mərtəbəli binaın 8- ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv olan 3 otaqlı əşyalı mənzil kirayə verilir......Mənzil yüksək səviyyəli təmir olunub , və yaşayış olmayıb..is...
450 AZN
Bakıxanov da, Razində,2 saylı Doğum Evinin yanında 4 mərtəbəli binanın 3–cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 50 kv olan qanuni 2 otaqlı mənzil kirayə verilir.......Mənzil şəkildə görünən bütün lazımı əşyalarla təchiz olunu...
350 AZN
tecili kiraye verilir,butun seraiti var.kondisioner,kombi,lifti var.seherin gozel menzereli yerinde.balkonda baqlidir yataq otaqi kimi istifade etmek olar
450 AZN
Xalqlar və Əhmedli metrolarina piyada 7-8 deqiqe mesafəde Baki Medikal Plazanin yaninda16 mertebeli yeni binanin 10 cu mertebesinde 90 kvm 3 otaqli esyasiz YENİ TƏMİRDƏN CİXMİŞ MƏNZİL kiraye verilir menzilde yasamaq ucun...
500 AZN
Hezi Aslanov metrosuna 5deyqeliy mesafede 1ci kvadratda 3otaqli yeni temir olunmush yari esyali menzil Aileye kiraye verilir.Istiliy sistemi kombidir.Ofis haqqi 30%teskil edir
500 AZN
İzmir küçəsi Həyat Recens yanı 5/3 2 otaq 45kv 650azn ofis haqqı 20%
650 AZN
Hezi Aslanova metrosuna yaxin Kapital bankin binasinda 2otaqli Lelinqrad proyektli menzil Aileye kiraye verilir.Ofis haqqi 30%teskil edir
400 AZN